Uwaga! Od 1 stycznia 2012 roku siedziba naszej firmy mieścić się będzie w Gdańsku:

ul. Trzy Lipy 2 lokal 3/2
80-172 Gdańsk
( budynek City Office )

Serdecznie zapraszamy!

FIRMA

PROOFFICE to firma, która powstała, aby tworzyć najbardziej optymalne rozwiązania służące podniesieniu wydajności pracy, dostosowujące najciekawsze innowacje w dziedzinie projektowania mebli biurowych do zmieniających się potrzeb użytkownika, podkreślając unikalny charakter i styl każdego z naszych klientów.
Jest to nasz największy atut - efekt doświadczenia i profesjonalizmu ludzi związanych z naszą firmą oraz rezultat współpracy z renomowanymi fabrykami mebli biurowych, zarówno krajowymi, jak i tymi znanymi na całym świecie.
Wysoką jakość naszej pracy docenia m.in. największy producent mebli biurowych na świecie, firma STEELCASE SA, którego jesteśmy jedynym autoryzowanym przedstawicielem w Polsce północnej.

PROOFFICE powstała w marcu 2000 roku, ale jej właściciele to ludzie związani z branżą meblową od ponad 15 lat. Zdobywane przez nich i pozostałych pracowników doświadczenie oraz szeroka i różnorodna gama oferowanych przez nas produktów pozwalają na rozwiązanie każdego problemu związanego z różnorodnymi potrzebami użytkowników - od szeregowego pracownika do zarządu firmy.

W celu zagwarantowania naszym klientom jak najpełniejszego wyboru i kompleksowego sprostania ich wymogom, nasza firma wykonuje także meble nietypowe zgodnie z indywidualnym projektem.

Zgodnie z naszym mottem "Jedna koncepcja - wiele rozwiązań" - przy każdej realizacji uwzględniamy wysokość założonego budżetu, zachowując wysoką jakość i zasady ergonomii.